Partnerzy Wspierający

PPG Automotive Refinish

ppgrefinish.com

Wybierając produkty grupy PPG Automotive Refinish, Klienci korzystają z 80 lat doświadczeń w tworzeniu powłok do zastosowań w przemyśle samochodowym. Niezależnie od tego, jaki produkt wybiorą, mogą oczekiwać od PPG spełnienia najbardziej ambitnych wymogów dotyczących połysku, trwałości, szybkości, skuteczności i łatwości stosowania.

AkzoNobel Sikkens

www.softvig.pl

Misją firmy SoftVig jest zapewnienie wsparcia IT dla rynku motoryzacyjnego. Kluczem do sukcesu, oprócz kompetencji informatycznych, są przede wszystkim kompetencje w branży motoryzacyjnej.

Italcom - iGroup

www.italcom.com.pl
www.igroup.com.pl

Firma Italcom - iGroup od prawie 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą techniczną serwisów samochodowych. 
30 lat to z jednej strony doświadczenie, wiedza, referencje a w efekcie pozycja jednego z liderów w tym sektorze, to też czas ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań czy też konieczność dostosowywania się do tak szybko zmieniających się wymogów rynku.


Blowtherm

www.blowtherm.pl

Blowtherm od ponad 65 lat jest światowym liderem w produkcji kabin lakierniczych w sektorze automotive oraz w przemyśle. Ponadto, firma posiada zautomatyzowane linie produkcyjne oraz dział badawczo – rozwojowy, dzięki którym jest wiodącym pionierem technologii, wynalazków i patentów, które posiadają zastosowanie we wszelkich dziedzinach gospodarki światowej.


AkzoNobel Sikkens

www.sikkensvr.com

AkzoNobel jest od lat liderem na rynku lakierów renowacyjnych. Wspólna praca ekspertów na całym świecie umożliwia stały rozwój nowych technologii.

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PPG SoftVig Italcom - iGroup Blowtherm AkzoNobel Sikkens