Partnerzy Wspierający

AkzoNobel Sikkens

ppgrefinish.com

Wybierając produkty grupy PPG Automotive Refinish, Klienci korzystają z 80 lat doświadczeń w tworzeniu powłok do zastosowań w przemyśle samochodowym. Niezależnie od tego, jaki produkt wybiorą, mogą oczekiwać od PPG spełnienia najbardziej ambitnych wymogów dotyczących połysku, trwałości, szybkości, skuteczności i łatwości stosowania.

AkzoNobel Sikkens

www.softvig.pl

Misją firmy SoftVig jest zapewnienie wsparcia IT dla rynku motoryzacyjnego. Kluczem do sukcesu, oprócz kompetencji informatycznych, są przede wszystkim kompetencje w branży motoryzacyjnej.

AkzoNobel Sikkens

www.italcom.com.pl
www.igroup.com.pl

Firma Italcom - iGroup od prawie 30 lat zajmuje się kompleksową obsługą techniczną serwisów samochodowych. 
30 lat to z jednej strony doświadczenie, wiedza, referencje a w efekcie pozycja jednego z liderów w tym sektorze, to też czas ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań czy też konieczność dostosowywania się do tak szybko zmieniających się wymogów rynku.

Tych 30 lat nauczyło nas również jak ważne jest obok biznesowych celów wzajemne zaufanie, satysfakcja z realizowanych projektów czy też kontakty osobiste.

Grupa zajmuje się zarówno doradztwem technicznym na etapie projektowania, doborem i montażem urządzeń i instalacji jak też pełną opieką serwisową – zatem gwarantujemy kompleksową obsługę na terenie całego kraju.  Zachęcamy do profesjonalnej współpracy z nami.


AkzoNobel Sikkens

www.sikkensvr.com

AkzoNobel jest od lat liderem na rynku lakierów renowacyjnych. Wspólna praca ekspertów na całym świecie umożliwia stały rozwój nowych technologii.

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PPG SoftVig Italcom - iGroup AkzoNobel Sikkens