Archiwum


ŠKODA KODIAQ: przestronny SUV już od 899 zł miesięcznie

Zupełnie nowy SUV ŠKODY posiada już cennik na polskim rynku. Poza bardzo atrakcyjnymi cenami trzech bogato wyposażonych wersji, obejmuje on także pakiety wyposażenia i korzystne metody finansowania.

„Kluczem do sukcesu każdego modelu ŠKODY na polskim rynku jest dobrze skalkulowana oferta, dokładnie odpowiadająca potrzebom Polaków i pozwalająca im poczynić duże oszczędności przy wyborze tego wyposażenia, którego naprawdę potrzebują” – mówi Hubert Niedzielski, Product Manager ŠKODY KODIAQ. „KODIAQ oferuje konkurencyjny stosunek jakości do ceny i rozwiązania przynoszące korzyści przez wszystkie lata eksploatacji, co gwarantuje mu pozycję jednego z najatrakcyjniejszych wyborów w swoim segmencie. ŠKODA mocnym akcentem wkracza do segmentu największych SUV-ów, w którym nie miała jeszcze swojego reprezentanta”.

Cena modelu KODIAQ na polskim rynku zaczyna się już od 89 900 zł za wersję Active z silnikiem 1.4 TSI o mocy 125 KM. Podstawowa wersja Active posiada już bogate, nowoczesne wyposażenie zapewniające wysoki poziom komfortu, bezpieczeństwa i funkcjonalności: obejmuje ono między innymi radio SWING z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 6,5 cala, tylne czujniki parkowania, elektryczne sterowanie szyb i lusterek, zapobiegający kolizjom FRONT ASSIST oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa, w tym funkcjonalności Care Connect oraz funkcję hamowania awaryjnego w przypadku wykrycia pieszych przed pojazdem (PEDESTRIAN MONITOR). 

Standardowo dla każdej wersji, w cenie samochodu oferowany jest także pakiet przeglądów, obejmujący kompletny plan serwisowy przez pierwsze cztery lata lub 60 000 km eksploatacji. Model dostępny jest także w systemie finansowania „Jak w abonamencie”, dzięki czemu można go posiadać płacąc tak niewiele jak 899 zł za miesiąc.

Kolejna wersja wyposażenia, Ambition, wzbogaca listę wyposażenia standardowego między innymi o osiemnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich, skórzaną kierownicę wielofunkcyjną, dwustrefową klimatyzację automatyczną, bezkluczykowe uruchamianie silnika i praktyczną, dodatkową ochronę krawędzi drzwi przednich i tylnych DOOR PROTECTION. Topowa wersja Style dodaje do tej imponującej listy jeszcze dziewiętnastocalowe obręcze kół ze stopów lekkich, wybór profilu jazdy DRIVING MODE SELECT, reflektory przednie w technologii Full LED z funkcją adaptacji świateł AFS, przednie światła przeciwmgłowe w technologii LED z funkcją CORNER i aktywny tempomat. 

Wśród elementów opcjonalnych pojawiają się także wyszukane elementy wyposażenia, wprowadzające komfort jazdy samochodem ŠKODY na zupełnie nowy poziom, takie jak: system kamer 360 stopni AREA VIEW, bezdotykowo otwierana i zamykana elektryczna pokrywa bagażnika oraz system adaptacyjnego zawieszenia DCC z funkcją jazdy w terenie OFF-ROAD. 

Część z opcjonalnego wyposażenia łatwo dodać do swojego samochodu dzięki przygotowanym specjalnie dla każdej z wersji, gwarantującym dużą oszczędność pakietów FRESH.

KODIAQ to pierwszy model ŠKODY w segmencie dużych SUV-ów. Z opcjonalnym trzecim rzędem siedzeń, długością 4697 mm, szerokością 1882 mm i powiększonym prześwitem to jeden z największych i najbardziej funkcjonalnych modeli, które kiedykolwiek stworzyła ŠKODA. KODIAQ dostępny jest z szerokim portfolio jednostek napędowych TSI i TDI o mocy od 125 do 190 KM, z których wybrane można łączyć z zaawansowanym systemem napędu na cztery koła oraz nowoczesną dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG. 

Cennik do pobrania TUTAJ.

PARTNER STRATEGICZNY

WYŁĄCZNY PARTNER IT

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PPG Italcom - iGroup Blowtherm AkzoNobel Sikkens