Archiwum


MAHA Polska angażuje się w serię wyścigów VW Golf Cup

Haldenwang, 8 czerwca 2015. MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH & Co. KG wraz ze spółką córką MAHA Polska sp. z o.o. wspiera jako partner sponsorujący prestiżową serię wyścigów VW Golf Cup, w szczególności drużynę 30-letniego rosyjskiego kierowcy wyścigowego Ilshata Ibragimova jeżdżącego Golfem GTI. Wyścigi organizowane są przez Volkswagen Racing Polska i Volkswagen Group Polska. Trzecia już edycja imprezy, w której udział weźmie 24 zawodników, składać się będzie z sześciu serii, w każdej po dwa punktowane wyścigi, i potrwa do października 2015. Zawodnicy jeździć będą na różnych torach Polski, Niemiec, Czech i Słowacji.

Kierowcy ścigać się będą samochodami VW Golf GTI, przygotowanymi przez VW Racing Polska specjalnie na tę imprezę. W szranki stanie także - znana osobowość europejskiego sportu, były bramkarz Real Madrid, FC Liverpool oraz członek polskiej drużyny narodowej, pan Jerzy Dudek, jak również inne znane osobistości. Wszystkie wyścigi można będzie śledzić w transmisjach na żywo w Internecie.

Dla MAHA projekt ten otwiera możliwość umocnienia kontaktów ze spokrewnionymi z branżą motoryzacyjną firmami, nawiązania nowych w środowisku „tuningu” lub utrwalenia już istniejących. Dla osób zainteresowanych tuningiem pojazdów szykuje się nie lada gratka w postaci profesjonalnego badania wybranego z szerokiej palety produktów MAHA, a mianowicie „badania wytrzymałości/osiągów” wysokiej jakości sprzętem o niezwykłej precyzji pomiaru. Jest to badanie fundamentalne w celu optymalizacji wyników i kontroli w pojazdach wyścigowych.  

PARTNER STRATEGICZNY

WYŁĄCZNY PARTNER IT

PARTNERZY WSPIERAJĄCY

PPG Italcom - iGroup Blowtherm AkzoNobel Sikkens